Friday, May 23, 2025
Baker Tilly və ASAN Könüllüləri Təşkilatına daxil olan “ASAN Məktub” sosial təşəbbüsü arasında davam edən əməkdaşlıq çərçivəsində Salyan rayonunun Elxan Ağayev adına Arbatan kənd orta məktəbinə xüsusi səfər edilib.
Bu mənalı səyahət uşaqları sevindirdi, onlar məktublarında paylaşdıqları ürəkdən gələn arzulardan ilhamlanaraq fərdi hədiyyələr aldılar. Onların həyəcanı və sevinci bu layihəni xüsusiləşdirdi.
Bu günün belə yaddaqalan keçməsində göstərdikləri dəstəyə və fədakarlığa görə ASAN Könüllülərinə dərin minnətdarlığımızı bildiririk.

Friday, May 23, 2025
As part of the ongoing collaboration between Baker Tilly and the ASAN Letter social initiative under the ASAN Volunteers Organization, a special visit was made to the Salyan region, to the Arbatan village secondary school named after Elkhan Aghayev.
This meaningful journey brought joy to the children as they received personalized gifts inspired by the heartfelt wishes they shared in their letters. Their excitement and happiness made the experience truly special.
We are deeply grateful to the ASAN Volunteers for their incredible support and commitment in making this day so impactful.